facebook_page_plugin

Aktualnie poszukujemy:

Do Sklepów na terenie Warszawy i okolic poszukujemy osoby na stanowisko:

Sprzedawcy/Kasjera

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż i obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy;
  • Dostarczanie klientom informacji o produktach;
  • Wykonywanie operacji na kasie;
  • Dbanie o należytą ekspozycję towarów.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w handlu;
  • Zorientowanie na obsługę klienta;
  • Otwartość i zaangażowanie;
  • Dobre zdolności komunikacyjne;
  • Dyspozycyjność i elastyczność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Interesującą pracę i ciekawy zakres obowiązków;
  • Bogaty pakiet socjalny;
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy;
  • Możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o zostawienie CV w sklepie lub przesłanie na adres:

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”