MOKPOL - po prostu Twój sklep!

facebook_page_plugin

Aktualnie poszukujemy:

Do Sklepów na terenie Warszawy i okolic poszukujemy osoby na stanowisko:

Sprzedawcy/Kasjera

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż i obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy;
  • Dostarczanie klientom informacji o produktach;
  • Wykonywanie operacji na kasie;
  • Dbanie o należytą ekspozycję towarów.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w handlu;
  • Zorientowanie na obsługę klienta;
  • Otwartość i zaangażowanie;
  • Dobre zdolności komunikacyjne;
  • Dyspozycyjność i elastyczność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Interesującą pracę i ciekawy zakres obowiązków;
  • Bogaty pakiet socjalny;
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy;
  • Możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o zostawienie CV w sklepie lub przesłanie na adres:

Zostałem/am poinformowany/a, o tym, że:
2.    Inspektor ochrony danych nie został powołany
3.    Dane osobowe będą przetwarzane w celach udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym.
4.    Przyjmuję do wiadomości, iż podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla  wzięcia  udziału  procesie  rekrutacyjnym.
5.    Przetwarzanie  podanych  przeze  mnie  danych  osobowych  w  toku  obecnej  rekrutacji odbywa  się  w  oparciu  o  dobrowolnie  wyrażoną  zgodę  (art.  6  ust.  1  lit.  a)  RODO).
6.    Dane będą mogły być również przetwarzane niezależnie od wyrażonej zgody, w związku z dochodzeniem/obroną roszczeń (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO).
7.    Mam  prawo  do żądania  od  administratora  dostępu  do  moich  danych  osobowych,  ich sprostowania,  usunięcia  lub  ograniczenia  przetwarzania,  prawo  do  wniesienia  sprzeciwu wobec  przetwarzania,  a  także  prawo  do  przenoszenia  danych  oraz  prawo  do  złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie   ma  wpływu  na  zgodność  z  prawem  przetwarzania,  którego  dokonano  na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
8.    Moje  dane  osobowe  będą  przetwarzane  przez  okres  nie  dłuższy  niż  przez  czas  trwania procesu  rekrutacji.  Moje  dane  osobowe  będą  mogły  być  przetwarzane przez   okres   przedawnienia   roszczeń   związanych   z   przetwarzaniem   moich   danych osobowych w celach określonych w powyższej deklaracji zgody.
9.    Moje dane nie będą przekazywane innym odbiorcom, ani do państw trzecich/organizacji międzynarodowych.
10.  Moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
11.  Przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego
12.  Brak powyższej zgody uniemożliwi rozpatrzenie oferty.