Nasze sklepy

Promocje

zobacz

Zespół zaangażowanych zapaleńców poszukuje pracowników...

Nasza firma istnieje dzięki szalonym pomysłom, i energii zespołu, to właśnie dzięki pracownikom osiągnęliśmy tak dużo. Zależy nam na pogłębianiu wiedzy naszej kadry, stąd liczne szkolenia.
Zapewniamy przyjazną atmosferę w pracy, oraz możliwość awansu.

Zapewniamy:

  • stałą umowa o pracę
  • ciągłą możliwość awansu
  • świadczenia socjalne
  • pełen pakiet ubezpieczeń
  • opiekę zdrowotną
  • godne wynagrodzenie, premie uznaniowe
  • szkolenia
  • dotacje urlopowe
  • dobrą i przyjazną atmosferę w pracy

Spółdzielnia Spożywców Mokpol
Konstancińska 2
02-942 Warszawa
tel. (022) 550 57 14
kadry@mokpol.pl

Aktualnie poszukujemy:

Do Sklepów na terenie Warszawy i okolic poszukujemy osoby  na stanowisko:

Sprzedawcy/Kasjera

Zakres obowiązków:
Aktywna sprzedaż i obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy;
Dostarczanie klientom informacji o produktach;
Wykonywanie operacji na kasie;
Dbanie o należytą ekspozycję towarów.

Oczekiwania:
Doświadczenie w handlu;
Zorientowanie na obsługę klienta;
Otwartość i zaangażowanie;
Dobre zdolności komunikacyjne;
Dyspozycyjność i elastyczność;
Umiejętność pracy w zespole;
Samodzielność w działaniu.

Oferujemy:
Zatrudnienie na umowę o pracę;
Interesującą pracę i ciekawy zakres obowiązków;
Bardzo dobrą atmosferę pracy;
Możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”