Sprawdź swoje punkty

Dołącz/Zarejestruj się Aktywacja kartyO programie

Społem znaczy Razem to program lojalnościowy o zasięgu ogólnokrajowym. Jest to wspólne przedsięwzięcie wielu spółdzielni, przygotowane z myślą o swych Klientach. Uczestnik, który wypełnił formularz otrzymuje kartę Klienta, którą okazuje w czasie dokonywania zakupów.

Dzięki zapisowi transakcji na koncie Klienta naliczane są punkty. Za każde wydane 5 zł otrzymuje się 1 punkt. W Mokpolu za zgromadzone 290 punktów przysługuje bon o wartości 20 zł, a za zgromadzone 580 punktów przysługuje bon o wartości 50 zł.

Dzięki połączeniu spółdzielni w ramach jednego, wielkiego systemu informatycznego Uczestnik Programu jednej spółdzielni może korzystać ze swej karty nie tylko w rodzinnym mieście, lecz także w sklepach innych podmiotów spółdzielczych, oznaczonych logo programu, na terenie całego kraju. W obecnej chwili Społem znaczy Razem to ponad 700 sklepów w blisko 50 miastach. Ilość uczestniczących w Programie punktów stale rośnie.

Społem znaczy Razem to nie tylko zwrot części wydatków za codzienne zakupy. To także liczne konkursy, organizowane przez spółdzielnie we własnym zakresie, czyli działania lokalne. Uczestnicy mogą korzystać również z działań na skalę ogólnopolską - konkursów lub innych działań promocyjnych, takich jak zakupy z rabatem w placówkach firm partnerskich.

Wszyscy Uczestnicy posiadają stały dostęp do swoich kont, poprzez strony internetowe spółdzielni, które wydały im kartę Społem znaczy Razem. Do dyspozycji Klientów każda ze spółdzielni oddała osobny numer telefonu, który można znaleźć poprzez tę stronę, serwisy poszczególnych spółdzielni lub w swoim sklepie Społem.

Od 1 czerwca 2023 r. zacznie obowiązywać nowy Regulamin programu lojalnościowego „Społem znaczy razem”.

Wprowadzone zmiany dotyczą ważności i dezaktywacji zgromadzonych punktów:

·         wszystkie niewykorzystane punkty zgromadzone do dnia 31 grudnia 2021 utracą ważność w dniu 31.01.2024,

·         zgromadzone punkty zachowują ważność przez dany rok kalendarzowy, w którym zostały zgromadzone i okres 13 miesięcy od dnia jego zakończenia.

Nowy regulamin dostępny jest pod adresem https://mokpol.pl/regulamin